NOVO

Сервисный центр NOVO выполняет следующие виды услуг:

Ремонт ноутбукiв

Ноутбук є складним електронним пристроєм, тому, як і уся комп’ютерна техніка, він схильний час від часу виходити з ладу.
Найбільш типові питання користувачів при поломці ноутбука:

Детальніше

Ремонт комп’ютерів

Проведення попереднього тестування системного блоку комп’ютера для визначення його технічного стану для подальшого усунення несправностей є обов’язковим!


Детальніше

Ремонт мониторiв

Точна розрахункова вартість ремонтних робіт можлива лише після проведення тестування та діагностики! Оцінка вартості робіт є фіксованою, і не містить жодних додаткових накруток та прихованих платежів!

Детальніше

Ремонт відеокарт

Все що ми вміємо – це ремонтувати відеокарти дуже добре. Ми любимо їх постійно ремонтувати. Несіть їх нам!

Все що ми вміємо – це ремонтувати відеокарти дуже добре. Ми любимо їх постійно ремонтувати. Несіть їх нам!

Детальніше

Ремонт джерел безперебійного живлення (ДБЖ, UPS) та стабілізаторів

Проведення попереднього тестування UPS комп’ютера для визначення його технічного стану для подальшого усунення несправностей є обов’язковим!

Детальніше

Гарантійний ремонт

Кожен користувач електронних пристроїв повинен знати, що у разі виходу з ладу обладнання, яке знаходиться на заводській гарантії, право здійснювати ремонт мають лише авторизовані сервісні центри.
Що це означає?

Детальніше

Ремонт компьютеров

Проведение предварительного тестирования системного блока компьютера с целью определения его технического состояния для последующего устранения неисправностей является обязательным!

Ремонт мониторов

Точная расчетная стоимость ремонтных работ возможна только после проведения тестирования и диагностики! Оценка стоимости работ является фиксированной, и не содержит никаких дополнительных накруток и скрытых платежей!

«Best Film»
Winner

«New Film Festival»
Winner

«Best Short»
Winner